Mokrá pedikúra

Nohy se před ošetřením namáčejí ve vodní lázni se speciální soli která změkčí kůži a připraví nohy na další ošetření. Po dezinfekci chodidla se skalpelem odstranní přebytečná kůže, mozoly a kuří oka. Dále se zkrátí nehty a ošetří kůžička. Nakonec se nanese výživný krém a krátkou masáži plosek se krém vstřebá.

.

.


Přístrojová pedikúra

odborné ošetření nohou, nehtů a kůže, při kterém se používá speciální podologický přístroj Hadewe s odsáváním a frézky. O šetření je velmi šetrné, bezbolestné a nehrozí žádné poranění. V salonu používám přístroj od značky Hadewe, sterilizovatelné frézy značky BUSH (diamantové, keramické, ocelové) a jednorázové kloboučky značky LUKAS.

Toto ošetření je vhodné také pro diabetiky a při pravidelné pedikúře přispívá i pojišťovna.

.


Wellness pedikúra

Ošetření nohou, suchou nebo mokrou pedikúrou. Po lázni následuje peelingová masáž. Jedná se o peeling chodidel  a po jeho aplikaci budou Vaše nohy sametově hebké. Poté nasleduje maska, nohy zabalí do fólie a ručníku, přikrytí dekou a 10 minut odpočinek. Na závěr provedeme reflexní masáž chodidel. Tato technika vychází z tradičních znalostí, odstraňuje únavu, probouzí pozitivní energii a aktivuje reflexní body. Ty se ve velkém množství nacházejí právě na ploskách chodidel. Udělejte si pro sebe čas a během 2 hodin se nechte hýčkat a opečovávat! Nejen Vaše nohy Vám budou vděčné

.

.


Masáž nohou

Reflexní zónová terapie je varianta akupresury, formy alternativní medicíny. Provádí se pomocí masážních technik palců, prstů a rukou bez použití oleje nebo pleťového mléka, obvykle na chodidlech či na rukách. Je založena na systému zón a reflexních oblastí, které odrážejí obraz těla na chodidlech a rukou, s předpokladem, že taková práce na chodidlech a rukou způsobuje fyzickou změnu souvisejících oblastí těla. 

.

.


Podopharm Peeling

  Solný a cukrový peeling na nohy s bambuckým máslem a gojiPEELING je plně založen na přírodních veganských olejích, tucích a voscích. Výroba je velmi drahá, její výrobní technologie trvá až 48hod. Vůně pochází z laboratoře ve Francii a patří k luxusnějším kompozicím červeného ovoce. Tato kompozice je použita i v nové masce s adaptogeny, krému a v nové soli. Studený parafín

Studený parafín - parafínová maska s esenciálními oleji. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně suché a citlivé. Hydratuje, vyživuje, zvyšuje pružnost pokožky a dělá ji jemnou na dotek.

.

.


Výživa P-shine

Kosmetická metoda P-Shine je založena na přírodní technice úpravy nehtů. Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje.
Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.

.


Lakování
Shellac

Unikátní technologie CND Shellac™ systému v sobě kombinuje lehkost laku s nedostižným leskem a dlouhotrvajícím nošení.
U nehtů na nohou vzhledem k jejich jiné kvalitě se tato doba ještě prodlužuje. 

Shellac je nanášen jako lak - tenká vrstva, která nepřekáží a netlačí v obuvi
Nevyžaduje schnutí - vhodné i přes zimní měsíce, kdy je možné se ihned obout
Stálý odstín barvy po dobu několika týdnu, barva se neodírá


Ortonyxie nehtové rovnátka

řešení pro zarostlé nehty. Rovnátka se zabývají rovnáním zarůstajících nehtů pomocí plastových, kovových či kombinovaných spon.

Aplikace je bezbolestná.

   


Nehtová protetika  Ungusan

Jedná se o  metodu která umožňuje snadnou rekonstrukci nehtu a vyplnění mezer a mezer v nehtu.

Po pečlivém spojení dvou přípravků Unguisan: prášku a tužidla vznikne plastická hmota. Po pár minutách hmota ztuhne a získá barvu přírodního nehtu. Rekonstruovaný nehet vypadá velmi přirozeně a je velmi odolný.


Onemocnění nehtů


Plísňové onemocnění nohou je infekční. Na vznik kožní infekce má vliv několik hlavních faktorů, mezi které patří například celkový zdravotní stav pacientů. Plísně se šíří tam kde je vlchko, teplo a tma.  Doba mezi vstupem infekce a prvními příznaky onemocnění se pohybuje od 30 dnů do 9 měsíců. Při léčení plísňového onemocnění hraje důležitou roli hygiena nohou, omezení pocení, materiál ponožek, dezinfekce obuvi.